Murat Bayri ' ın Haberleri

Yazılım / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Whatsapp'tan yeni yazılım!

Whatsapp artık bilgisayarlara geliyor. Bilgisayar başında Whatsapp üzerinden sesli ve görüntülü görüşme yapmak da mümkün olacak.

Oyun / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Civilization VI duyuruldu

Ünlü oyun yapımcısı Sid Meier’ın yeni oyunu Civilization VI, birkaç dakika önce yayınlanan küçük bir videoyla duyuruldu. Videoda oyuna dair herhangi bir açıklama bulunmamasına rağmen, yine de önemli detaylara yer verildi.

Donanım / by Murat Bayri - 3 yıl önce

VR Box Sanal gerçeklik gözlüğü

Size sanal dünyayı sunuyor. 3D video ve animasyon izleme, 360 derece oyun ve video izleme, sanal oyunlar oynama bunların hepsini sadece bir gözlük ile yapmanız mümkün.

Otomobil / by Murat Bayri - 3 yıl önce

2017 Jaguar XE İnceleme ve Özellikleri

Jaguarın 2017 XE modeli tanıtımları yapılırken, sizleride bu güzel haberleri iletmeye devam ediyoruz. Aracın 2017 yılında satışı bekleyen araç sahiplerine en güzel süprizi ise, Jaguar yetkilileri yaptı. Aracın 2016 sonbaharına doğru satışta olacağını duyurdular.

Oyun / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Xbox Live Gold üyeliğine zam geldi

Microsoft yeni aldığı bir kararla Xbox Live Gold üyeliğine ciddi bir zam yaptı. Peki bu zam ne zamandan itibaren geçerli olacak? Yeni fiyatlar ne kadar olacak?

İnternet / by Murat Bayri - 3 yıl önce

TSK'dan 'hacker' atağı

Türkiye'ye yönelik sık sık siber saldırılar yapılırken, HAVELSAN da hacker yetiştirmek için düğmeye basıyor.

Donanım / by Murat Bayri - 3 yıl önce

WellBe’nin akıllı bileklikleri arkadaş seçimi yapacak

WellBe’nin tasarladığı akıllı bilekler, kalp ritmini bir algoritmayla ölçerek stres düzeyinizi belirliyor. Zaman, mekan ve sosyal çevreyle kurulan iletişimi kayıt altına alan bileklik sayesinde insanlar hangi arkadaşlarının kendilerine iyi geldiğini öğrenebilecek

İnternet / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Zuckerberg laptopun kamerasını bantladı!

Facebook'un patronu Mark Zuckerberg'in Instagram'ın başarını kutlayan fotoğrafında dikkat çeken bir detay vardı: Laptopunun kamerası ve mikrofonu bantla kapatılmıştı. Peki ama neden?

Oyun / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Bu kadar adamı sokakta boşuna koşturmuyorlar

ABD’de pazarlamacılar Pokemon GO’yu keşfetti. Oyuncu trafiğinin yükseldiği bölgelerde şirket ciroları artarken dükkân kiraları patladı. Dünya çapında sokaklara dökülen yüz milyonlar ava giderken avlanıyor

İnternet / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Facebook paylaşımında buna dikkat!

Darbe girişimi sonrası dolandırıcıların "Adınız darbe soruşturmasında geçiyor" diyerek telefon ya da sosyal medyadan ulaştıkları vatandaşları dolandırmaya çalıştığı bildirildi

İnternet / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Dev şirket satıldı

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan dedikodular doğru çıktı ve internet devi Yahoo, Verizon'a satıldı.

İnternet / by Murat Bayri - 3 yıl önce

Cep telefonlarına yüzde 8 zam geldi

Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneğine (MOBİSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ekşi̇, bandrol ücretlerine ilişkin düzenlemeden sonra akıllı telefonların yüzde 8 zamlandığını bildirdi