Monopod + Selfie Stick = MonoShot

Fotoğraf

Recep Anıl Aydemir 4162 okunma 0

Teknolojinin hızla ilerlemesi, akıllı telefon kullanım oranlarının artması falan derken telefonla fotoğraf çekme işi de aldı başını gitti. Akıllı telefon üreticileri bu konuda sürekli büyük bir rekabet içindeler, yeni bir telefon çıktığında bir dakikalık reklamın nerden baksanız yarısı kamera özelliklerine ayrılıyor. 

Monopod + Selfie Stick = MonoShot

Selfie stick çılgınlığından çok önce, önde gelen tripod markaları sadece mobil cihazlara uyacak tripodlar yapmaya başlamışlardı ama bunlar genelde çok kısa bacaklı tripodlardan öteye gidememişti. İnsanların vloglarını telefonlarıyla çektikleri kamera yerine telefon tercih ettikleri bir dünyaya daha gelişmiş bir tripod-monopod gerekiyordu. İşte MonoShot tam olarak bu.

Mobil fotoğrafçılık deneyiminizi en üst seviyeye çıkartacak, tek başınıza yaptığınız aktiviteleri ölümsüzleştirmenize yardımcı olacak bu tripod 60 dolar fiyat etiketine sahip. Pek çok ayrıntının düşünüldüğü tripod bir de kum ya da toprak alanlar için kazığa sahip.

Belli ki MonoShot yaratıcıları kendi yaşadıkları sorunlardan yola çıkarak bir şeylere çözüm bulmaya çalışmışlar. Hatta selfie sticke de dönüşebiliyor. Denemeden bilinmez ama gelecek vadeden bir ürün gibi görünüyor, hele ki telefonla fotoğraf çekme işi bu hızla gelişirse.

Yorumlar

  1. Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap