Apple TV+ta hangi yapımlar olacak? (Netflixten daha ucuz)

İnternet

Murat Bayri 173 okunma 0

Appleın dün gerçekleştirdiği lansmanda yeni iPhone modelleri ile birlikte online film, dizi platformu Apple TV+ ile ilgili gelişmeler de yer aldı.

Apple TV+ta hangi yapımlar olacak? (Netflixten daha ucuz)

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın çiçeği burnunda platformu Apple TV+ 1 Kasım'da 100 ülkede piyasaya çıkıyor. Apple'ın bu platformunun en büyük rakibi kuşkusuz Netflix olacak. Bunu göz önünde bulunduran Apple, yeni kullanıcılara ulaşmak adına ücretini düşük tutmuşa benziyor. Netflix ABD'de 7.99 dolardan başlayan aylık ücret ile hizmet sunarken Apple TV+'ın aylık abone ücreti 4.99 dolar.

Apple TV+'ın 100'den fazla ülkede olacağı dün gece şirketin Kaliforniya'daki merkez binasında gerçekleştirilen lansmanda duyuruldu.

\n

Ancak yayınlanan listede Türkiye platformun yayına gireceği ülkeler arasında yer almıyor. 

Peki Apple TV+'ta hangi içerikler yer alacak? İşte Apple TV+'a gelecek yapımlar... 

\n

Amazing Stories: Steven Spielberg (Antoloji)

Oprah Winfrey The Morning Show: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell (Drama/Komedi) See: Jason Momoa ve Alfre Woodard (Bilim Kurgu) Little America: Kumail Nanjiani (Antoloji) Big Bird: Susam Sokağı'nın büyük sarı kuşu çocuklara kodlama öğretmek için Apple TV+'a dahil oluyor. Little Voice: J.J. Abrams ve Sara Bareilles

Kaynak: NTV

Yorumlar

  1. Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap