Microsoft, 'Xbox Game Pass Ultimate' Adında Yeni Bir Abonelik Sunabilir

Oyun

Ali Nejat Develi 37 okunma 0

Söylentilere göre Microsoft, Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold aboneliklerini tek çatı altında toplamayı planlıyor. Paylaştığı Microsoft sızıntılarıyla tanınan bir Twitter kullanıcısı olan ..

Microsoft, 'Xbox Game Pass Ultimate' Adında Yeni Bir Abonelik Sunabilir

Söylentilere göre Microsoft, Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold aboneliklerini tek çatı altında toplamayı planlıyor.

Paylaştığı Microsoft sızıntılarıyla tanınan bir Twitter kullanıcısı olan @h0x0d’a göre, iki aboneliği de kapsayacak olan yeni aboneliğin adı Xbox Game Pass Ultimate olacak ve bunun için aylık 14.99 Dolar (yaklaşık 85 TL) ödemek gerekecek. The Verge’e göre yeni aboneliğin, bu ayın sonlarına doğru CD’siz bir Xbox One versiyonuyla birlikte tanıtılması bekleniyor. Xbox Game Pass Ultimate, şu anda Xbox Live Gold ve Game Pass için aylık ödeme yapan oyun severlerin ayda 5 Dolar (yaklaşık 28 TL) daha az ödemesini sağlayacak. Ancak, eğer 12 aylık Xbox Live üyeliğine sahipseniz, Xbox Game Pass Ultimate’e geçiş yapmanız size herhangi bir şey kazandırmayacak.

Minecraft ve Sea of Thieves de dahil olmak üzere 100’den fazla dijital oyuna erişim imkanı sağlayan yeni abonelik paketi, muhtemelen daha çok insanın Xbox Game Pass hizmetine geçiş yapmasını sağlayacak. Microsoft, Xbox One S 'All-Digital Edition'ın ortaya çıkmasıyla sonuçlanacak gibi görünen, CD’leri konsoldan çıkarma fikrini giderek daha fazla deniyor. Herhangi bir optik sürücüsü bulunmayacak olan yeni konsol daha uygun bir fiyata sahip olabilir ve tamamen Xbox Game Pass gibi abonelik servisleri ile dijital indirmelere bağlı olarak gelebilir. Ayrıca Microsoft, bir süredir üzerinde çalıştığı xCloud isimli bir oyun akış hizmetini de E3 (Electronic Entertainment Expo) Fuarı’nda duyurabilir. Xbox Game Pass Xbox oyunları telefonunuzdan indirin, yeni oyunları indirimle alın.

İndir Xbox Game Pass Xbox Game Pass ile 100'ü aşkın Xbox oyununu ucuza oynayın. İndir Xbox Xbox uygulaması ile konsolunuzu Android cihazınızdan kontrol edebilir, oyun satın alabilir, etkinlikleri takip edebilirsiniz. İndir Xbox Xbox uygulaması ile iOS cihazlarınızdan Xbox One'ınızı kontrol edebilir, oyun satın alabilir, topluluğu takip edebilirsiniz. İndir Minecraft Minecraft, küp şeklinde tasarımların yerini değiştirerek oynadığınız, kendine has bir tür hayatta kalma ve strateji oyunu olmasının yanı sıra tam bir macera yapımıdır. İndir Minecraft Bağımlılık yaratan oyunların başında gelen Minecraft oyununun Mac için hazırlanmış versiyonu.

Bu oyunda ne olacağı sizin hayal gücünüze kalmış. İndir Minecraft: Pocket Edition Minecraft indir ya da Minecraft APK indir diyerek, Minecraft Pocket Edition v1.7.0.2 full sürümüne ulaşabilir, Minecraft Android sürümü oynayabilirsiniz.

İndir Minecraft Minecraft indir diyerek Minecraft iOS sürümüne ulaşabilir ve hayatta kalma strateji türündeki Minecraft oyununa hemen ulaşarak, kendi evreninizde maceraya atılabilirsiniz. İndir Minecraft Minecraft, bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden oynanabilen oldukça popüler strateji oyunu. İndir Sea of Thieves Sea of Thieves, Windows tabanlı bilgisayarlar üzerinden oynanabilen korsan temalı bir aksiyon-macera oyunudur. 

Kaynak: tamindir

Yorumlar

  1. Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap