Ünlü Twitch Yayıncısı Shroud, Acer Predator'ın Marka Elçisi Oldu

Oyun

Murat Bayri 45 okunma 0

Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden Acer, "Shroud" lakabıyla bilinen popüler Twitch yayıncısı Micheal Grzesiek’in global Predator marka elçisi..

Ünlü Twitch Yayıncısı Shroud, Acer Predator'ın Marka Elçisi Oldu

Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden Acer, "Shroud" lakabıyla bilinen popüler Twitch yayıncısı Micheal Grzesiek’in global Predator marka elçisi olduğunu duyurdu.

2017 yılında "The Game Award for Trending Gamer" ödüllerine aday gösterilen beş isimden biri olan Shroud, Twitch ekosisteminin en önemli figürlerinden bir tanesi olarak biliniyor. Tayvan merkezli teknoloji devi Acer, 6 milyondan fazla Twitch takipçisi bulunan Shroud’un global Predator marka elçisi olduğunu duyurdu. Ünlü isim, Acer Predator oyuncu bilgisayarları ve monitörleri serisini hayranlarına ve oyun dünyasına tanıtacak. Acer Ürün Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu İkinci Başkan Yardımcısı Vincent Lin, Shroud gibi parlak bir yeteneği Predator oyuncu ailesine katmaktan büyük heyecan duyduklarını belirtti. Yeni Predator ürünlerini hem Predator hayranlarına hem de tüm oyun dünyasına tanıtmak için çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen Lin, Shroud’un Predator dünyasına çok önemli bir katkı sağlayacağını dile getirdi.

“Predator ile işbirliği yapacak olmak beni heyecanlandırıyor”  diyen Shroud ise şu ifadeleri kullandı: “Kendi özel sistemlerimi kurarken kullandığım araçların her zaman en yüksek standartlarda olmasına özen gösterdim. Her gün yayın yapmak için en üst düzey donanım performansı gerekiyor. Acer Predator bilgisayarlar ve monitörler benim zorlayıcı ihtiyaçlarımı harika bir şekilde karşılıyor” Twitch Oyun odaklı canlı yayın platformu Twitch, yayınladığı twitch masaüstü programı ile birlikte oyun yayınlarını bilgisayarınız üzerinden daha kolay izlemenize ön ayak oldu. İndir Twitch Twitch Masaüstü Uygulaması sesli, görüntülü sohbet, anlık mesajlaşma desteği sunuyor İndir Twitch Twitch'in resmi mobil uygulaması İndir Twitch Twitch mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz resmi Twitch uygulamasıdır İndir Twitch Online oyunlar için canlı yayın müsabakaların yayınlandığı bu web servisini her oyun meraklısı mutlaka kullanmalı.

Kaynak: tamindirYorumlar

  1. Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap